U14-es csapatunk délelőtti győzelme után, délután U19-es együttesünk is begyűjtötte a három bajnoki pontot Piliscsév ellen.
https://adatbank.mlsz.hu/league/59/12/25908/20.html
: Sárközi Ádám, Barna Máté Bence (2), Deres Márk (2), Varga Benedek
Bravó srácok!
TOVÁBB TOVÁBB HAJRÁ TOKOD
HAJRÁ TOKOD







Osztani ér! 


