Egy pontot szereztünk a rangadón !!

Ifi csapatunk ma délután a bajnoki cím szempontjából igen fontos találkozón lépett pályára a tabellán mögöttünk két ponttal a második helyen álló Tatabányai Vasas U19 otthonában.

A vizes, csúszós pálya és a nagy tét erősen rányomta a bélyegét az egész találkozóra. Izgalmas, ám nem túl magas színvonalú mérkőzést játszottunk. A hazai csapat szerzett vezetést háromszor is, azonban ettől egyszer sem estünk össze és mindháromszor ki tudtunk egyenlíteni. Ez mindenféleképpen a csapat mentális erejét dicséri!

A mérkőzés egészét tekintve, jó játékvezetés mellett igazságos eredmény született, egy végig kemény, de sportszerű mérkőzésen. Előnyünk továbbra is két pont a tabella élén, ám a dolgunk egyáltalán nem lett könnyebb, tekintve, hogy a harmadik helyen álló Gyermely/Szomor szépen lassan lőtávolba került, három pontra megközelített bennünket és egy pontra a második Tatabányát.

⚽️: Barna Máté Bence (18’-11-esből), Ghete Tamás (38’), Szőke Imre (71’)

BRAVÓ SRÁCOK MA NAGYOT KÜZDÖTTETEK 
KÖSZÖNJÜK SZÉPEN SZURKOLÓINK TÁMOGATÁSÁT, ÉS HOGY ILYEN SZÉP SZÁMMAL ELKÍSÉRTÉK A FIÚKAT 

https://adatbank.mlsz.hu/league/59/12/25908/21.html

TOVÁBB‼️ TOVÁBB‼️ HAJRÁ TOKOD‼️💪🇦🇹❤️🤍

HAJRÁ TOKOD‼️⚽️⚽️⚽️🥅🇦🇹❤️🤍

Osztani ér! 😉👊

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.