Ifi csapatunk ma délután a bajnoki cím szempontjából igen fontos találkozón lépett pályára a tabellán mögöttünk két ponttal a második helyen álló Tatabányai Vasas U19 otthonában.
A vizes, csúszós pálya és a nagy tét erősen rányomta a bélyegét az egész találkozóra. Izgalmas, ám nem túl magas színvonalú mérkőzést játszottunk. A hazai csapat szerzett vezetést háromszor is, azonban ettől egyszer sem estünk össze és mindháromszor ki tudtunk egyenlíteni. Ez mindenféleképpen a csapat mentális erejét dicséri!
A mérkőzés egészét tekintve, jó játékvezetés mellett igazságos eredmény született, egy végig kemény, de sportszerű mérkőzésen. Előnyünk továbbra is két pont a tabella élén, ám a dolgunk egyáltalán nem lett könnyebb, tekintve, hogy a harmadik helyen álló Gyermely/Szomor szépen lassan lőtávolba került, három pontra megközelített bennünket és egy pontra a második Tatabányát.
: Barna Máté Bence (18’-11-esből), Ghete Tamás (38’), Szőke Imre (71’)
BRAVÓ SRÁCOK MA NAGYOT KÜZDÖTTETEK
KÖSZÖNJÜK SZÉPEN SZURKOLÓINK TÁMOGATÁSÁT, ÉS HOGY ILYEN SZÉP SZÁMMAL ELKÍSÉRTÉK A FIÚKAT
https://adatbank.mlsz.hu/league/59/12/25908/21.html
TOVÁBB
TOVÁBB
HAJRÁ TOKOD![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
HAJRÁ TOKOD







Osztani ér! 


